Viessman son derece kurumsal çalışan özellikle toplu ısınma sistemlerini üreten apartman ve fabrikalar için kombileri satışa sunan büyük bir firmadır. Viessman kombileri ülkemizde son yıllarda çokça satılan ürünler arasında yer alırken satın alan kişilerin yorumlarına bakıldığında Viessman kombi servisi çalışanlarının oldukça profesyonel kişiler olduklarını anlıyoruz.

Ayrıca Viessman kombi servisi artık neredeyse her ilimizde en az bir ya da iki adet bulunduğundan dolayı da herhangi bir sorunda kombinize hiç dokunmadan Viessman iletişim hattını arayarak en yakın kombi servisini evinize çağırabilirsiniz. Bu sayede işinin ehli kişiler yeterli ve kaliteli ekipmanları dâhilinde kombinizin sorunu bularak en kısa ve güvenilir şekilde çözümünü sağlayacaklardır. Ayrıca kombi hakkında sizlere birkaç bilgi vererek daha verimli kullanım hakkında sizleri bilgilendireceklerdir.

Viessman kombileri uzun yıllardan boyunca bozulmadan kullanılabilen kombiler olsalar da arada sırada çıkabilecek ufak aksaklıklar veya yıllık bakımın yapılması adına Viessman kombi servisi aracılığıyla kombinizin bakım ve onarım işlemlerini güvenilir kişilere emanet etmiş olacaksınız. Aynı zamanda garanti dâhiline giren problemlerde hiçbir ek ücret ödemeyeceksiniz.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir