Şofbenin mucidi olarak bilinen Johann Vaillant  tarafından 1874 yılında kurulmuş olan Valillant firması yıllardır ısınma sanayiinde büyük yatımlar sonucunda dünyanın sayılı şirketleri arasında yerini almıştır. Ülkemiz üzerinde de büyük yatırımları olan Valillant şirketi özellikle servisleriyle müşterilerine çok iyi hizmet vermektedir.

Kombi denildiğinde akla gelen ilk şirketler arasında yerini alan yabancı kaynaklı olmasına rağmen ülkemiz üzerine büyük satış rakamlarına ulaşmış ve büyük yatırımlar yapmış olan Valillant şirketi özellikle Vaillant kombi servisi ile oldukça beğeni kazanmıştır. Yıllar geçse de çok zor bozulan, kaliteli kombiler üreten Vaillant, satışını yaptığı kombilerde herhangi bir arıza çıkması durumunda ülkemizdeki yüzlerce sayıda bulunan Villant kombi servisi aracılığıyla en hızlı şekilde müşterilerin yardımına yetişmektedir.

Kombi arızaları hafife alınmamalıdır çünkü büyük bir arıza sonucunda can ve mal kayıpları yaşanabilmektedir. Bu yüzden kombinizde her hangi bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Vaillant kombi servisi ile iletişime geçerek kombininiz sorunu hakkında bilgi alabilir, eğer telefondan halledilemeyecek bir sorun varsa da ev adresinizi isteyen görevliler kısa sürede evinize ulaşım sağlayacaklardır.

kombi servisi tel no

One Response to Vaillant Kombi Servisi
  1. Vaillant en köklü firmalardan birisi kalite olarak harika diyebilirim özellikle kombi servisinden çok memnunum teşekkürler…


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir