Ülkemizde kombi sektöründe uzun yıllardır bu işi sürdüren köklü şirketler vardır ve tabi ki bunun yanında sektöre sonradan girmesine rağmen birçok eski firmayı geçip ürünlerinin kalitesini ispatlamış Protherm gibi markalarda vardır. Protherm ısıtma ve soğutma teknolojileri konusunda en modern ve gelişmiş cihazları kullanan bir şirkettir.

Ortaya çıkan ürünler diğer markalara göre kar marjı düşük tutularak daha uygun fiyata sunuluyor bu yüzden de en uygun fiyata en kaliteli kombiye ulaşmış oluyorsunuz. Protherm kombi servisi de ülkemizde yaygınlaşmaya başlamıştır ve her geçen yıl sayısı daha da artmaktadır. Dünya çapında gelişimini sürdüren bir ulusal şirket olan Protherm’in herhangi bir ürünü kullanıyorsanız ve bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız hemen yetkili servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere en yakın Protherm kombi servisi evinize kadar gelerek kombiniz hakkında inceleme yapacak ve kombinizin sorunu hakkında sizlere bilgi verildikten sonra onaylamanız durumunda kombiniz eskisi gibi çalışır hale gelecektir. Bu yüzden en hızlı ve güvenilir tamirat işlemi için yetkili servisi aramanızı öneriyoruz.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir