Kurumsal

Kombi Servisi

kombi servisi tel no

Kombi Servisi

Kombi piyasasında bilgi ve tecrübesi ile müşteri memnuniyeti sunan firmamız Kombi Servisi olarak 7/24 saat hizmet vermektedir. Anadolu yakasında bulunan firmamız sektörde 20 yıldır tecrübeli olmasının yanı sıra profesyonel bir şekilde kombi arıza ve bakımlarını yapmaktadır. Uzman deneyimli ve tecrübeden oluşan ekibimizin yanı sıra temel hedef olarak güler yüzlü müşteri memnuniyeti sunmayı amaçlamaktayız. Kombi arıza ürünlerinin değişimi konusunda %100 orijinal yedek parça sunmakla beraber 1 yıl garanti hizmetini sizlere sunmaktayız. Birçok kombi markalarında hizmet vermekle beraber aynı zamanda onarım ve bakım hizmetlerini de servis garantisinde yapmaktayız. Kaliteden ödün vermeyen Kombi Servisi kazan sistemleri konusunda da satış sonrasını desteklemektedir. Periyodik bakım ve arıza durumlarınızda 7/24 bizlere ulaşabileceğiniz mobil numaralarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

Hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda güven verme konusunda büyük hassasiyete önem vermektedir. Geçmişten günümüze Kombi Servisi olarak bölgede faaliyet göstermekle beraber bakım, onarım ve montajlama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kısa süre içerisinde teknik bilgi ve birikimleri ile kombi bakımı konusunda etkin çözümler sunmaktadır.

Ataşehir Kombi Servisi 

atasehir-kombi-servisiBir beyaz eşya satın alırken öncelikle cihazın uzun ömürlü bir cihaz olmasına dikkat edilmelidir. Özellikle yüksek ücretlerle alınan cihazların kaliteli olması ve uzun süreli kullanım sunması beklenen bir şeydir. Ayrıca bir ürünü alırken marka kategorilendirmesi de yapmak yararlı olacaktır. Özellikle insanların çok tercih ettiği markaların ürünlerini almak doğru tercihlerden biri olacaktır.


İnsanların kış ayı dostlarından biri olan kombi, yıllık bakım gerektiren bir elektronik üründür ve uzman ellerin tamirini ve bakımını yapmasını gerektirir. Ataşehir kombi servisi, kombinizin yıllık bakımını ve arızasını giderebilecek teknik deneyime sahip bir kadrodan oluşturulmuştur. Ayrıca servisimiz birçok kombi firmasının da yetkili servisidir. Servisimizden istediğiniz markalı kombinin bakımını ve tamirini talep edebilirsiniz.

Siz olun Ataşehir ve çevre semtlerde kombi bakımınızı ve tamirini Ataşehir kombi servisine emanet edin, gözünüz arkada kalmasın. Kombide sağlamlık, yıllık bakım ve sağlıklı performans gerektiren tamir ürününüzü yıllarca kullanmanızı sağlayacak. Ataşehir kombi servisi müşterisini mutlu eder…

Bostancı Kombi Servisi

Enerji enjekte eden elektronik cihazların performansı ve ideal kullanım süresinin uzatılması için düzenli olarak bakımının yapılması şarttır. Çünkü elektronik aletlerin kullanım ömrü müşterinin aletine verdiği değerle eşit orantılıdır. Kombilerde de durum aynıdır. Bir kombi ne kadar düzgün kullanılırsa ve bakımı ne kadar muntazam yapılırsa o kadar iyi çalışır.

kombi-servisi-rklmBostancı kombi servisi, Bostancı ve çevre semtlerde doğalgaz kullanımının artmasıyla birlikte teknik destek ekibini genişletmiş ve uzman eğitimi ile yetiştirerek bulunduğu çevrenin en uzman ekibi haline getirmiştir. Özellikle kombi bakım hizmetleri konusunda servisimiz uzmanlığıyla diğer
servislere bile parmak ısırtır hale gelmiştir. Ayrıca Bostancı kombi servisi kombilerinizin yaşayacağı tüm arızalar içinde her zaman tamire hazırdır. Bostancı kombi servisine internet sitesi üzerinden bakım-arıza kaydı oluşturarak veya çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz. Servisimiz size geri dönüş yapacak ve randevu talebinizi uygun gün ve saatte kesinleştirecektir. Kış gelmeden bizi arayın, kombi servisimizin size özel bakım çözümleriyle kışın tadını doyasıya çıkarın.

Göztepe Kombi Servisi

Kombiler kış ayı geldiğinde sıcak sever insanların en yakın dostları olurlar. Kombi, en sıcak elektronik dost olduğu gibi en çok bakıma ihtiyaç duyan dostunuzdur aynı zamanda…


Yariston-logoıllık olarak bakımı yaptırılan bir kombi, bakımı yapılmayan bir kombiye göre daha az yakıt tüketimine dolayısıyla daha az fatura ödemenize yardımcı olur. Üstelik bakıma ödeyeceğiniz ücret faturanıza fazladan ödeyeceğiniz ücretin en az onda biridir. Ayrıca bilinmelidir ki bakımı düzenli olarak yapılmamış bir kombi gaz kaçağına da neden olur ve sonuçta hayati riskler yaşamanıza neden olabilir.

Kombi bakımı tecrübeli ellerle yapıldığında güvenliğinizde sağlanmış olacaktır. İşin ehli olmayan ve kendini kombi ustası olarak tanıtan kişilere, servislere kombinizi kesinlikle emanet etmeyiniz. Göztepe Kombi Servisi, alanında uzman personeli ve müşteri memnuniyetli anlayışıyla bu iş için size yardımcı olabilecek tek ekiptir. Kombi bakımı ve kombi arızalarınızda bize internet sitemiz üzerinden veya çağrı merkezimizi arayarak hemen ulaşabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Kadıköy Kombi Servisi

istanbul-kombi-servisiMilletçe her şeyin en iyisine en ucuza ulaşmaya çalışan bir milletiz. Hem en kaliteli ürünü ve hizmeti ben alayım hem de en az ücreti ben ödeyeyim diyen bir millet olarak ömrümüzün uzun kısmı tamircilerde geçmesi kaderimiz gibidir. Tabii ki kaliteli diye gereğinden fazla ödeyerek zarar etmeninde bir mantığı yoktur. Önemli olan kaliteli malı uygun fiyata almak olmalıdır.

Kadıköy kombi servisi, servis merkezinin Kadıköy’ün en işlek bölgesinde olmasıyla, çözüm anlayışlı çağrı merkeziyle ve teknik ekibinin deneyimli ustalardan oluşmasıyla bölgesinde en çok aranan kombi servisi olmayı başarmıştır. İster arayın, isterseniz de web sitesinden servis arıza-bakım
formunu doldurun, kombi servisimiz mutlaka en kısa sürede size dönüş yapacak ve randevu alarak talep ettiğiniz işlem için servis elemanlarını yönlendirecektir. Kombinizin bakım ihtiyacı olsun, arızası olsun tüm problemlerinde uzman ekibimiz mutlaka tercihinize yönelik çözümler üretecektir. Yetkili servisimizden duyduğunuz memnuniyeti tüm dostlarınıza anlatacağınıza eminiz.

Kartal kombi servisi

 Kombiler kış aylarının deyim yerindeyse can dostlarıdır. Yazın gelmesiyle birlikte sadece sıcak su ve fırındaki gaz için kullanılan kombilerin çalışma potansları da azalmaktadır. Bu duruma uyku hali diyebiliriz.


demirdokum-logoYaz sona erip tekrardan kış geldiğinde kombimizi çalıştırmaya başlamadan önce kombimizin aylardır neredeyse tam performansıyla çalışmayan bir alet olduğunu hesaba katmalı ve buna göre hareket etmeliyiz. Kombiler doğalgaz arıtımına yaradıkları için yıpranma payları diğer elektronik aletlere göre daha fazladır. Bu yüzden kombilerin yıllık bakımlarının ihmal edilmeden yapılması çok önemlidir.

Kartal kombi servisi, kombi kullanan kişilerin güvenerek kombi bakımlarını yaptırabilecekleri servislerden biridir. Servise ulaşmak için yapılması gereken hemen irtibat telefonları ile bağlantıya geçmek veya servisin internet sitesinden arıza kaydı oluşturmaktır. Servisten yetkili arkadaşlar verdiğiniz irtibat bilgileriyle size ulaşacak ve size uygun bir günde gelip kombinizin bakımını yapmak için randevu talebinde bulunacaklardır. Şimdi arkanıza yaslanın ve kış ayının soğuğunu sıcacık bir yaz gibi hissettirecek kombiniz ile yaşamın tadını çıkarın.

Kozyatağı Kombi Servisi

kombi-servisi-telefonKombiler yıpranma payları diğer elektronik aletlere göre kısa sürede daha fazla oluşabilecek olan aletlerdir. Çünkü kombilerde sürekli olarak bir enerji devri ve sirkülasyonu söz konusudur. Bu sirkülasyon kombiyi çok çabuk yıpratan bir etkendir. Kombinizin yıpranmaması veya performansını kaybetmemesi için yapılması gereken tek şey yıllık bakımını düzenli olarak yaptırmaktır. Düzenli olarak yapılan bakım kombinizin ömrünü ve
performansını arttıracaktır. Bakım için yapılacak minimum masraflar ile cihazınızın tam performansla çalışmasını sağlayabilir faturalarınıza binecek ek yükten de kurtulabilirsiniz. Unutulmaması gereken bir diğer nokta bakımı düzenli yapılmayan kombilerin kısa süreler içinde çok çeşitli arızalar vermesinin kaçınılmaz olduğudur.

Kozyatağı kombi servisi, cihazınız hangi marka olursa olsun, tüm markalı cihazlarınızda yetkili servis garantisiyle hizmet vermektedir. Kombinizi Kozyatağı kombi servisinin güvenilir hizmetine emanet ederek sizde sıcak evinizde huzurla yaşamanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Teknik ekibimiz Kozyatağı ve çevre semtlere hizmet vermekte olup tüm kombi markalarının bakım ve onarımlarında markalar tarafından yetkilendirilmiş bir servistir.

Maltepe Kombi Servisi

vaillant-logoHer elektronik cihazda olduğu gibi kombilerde kullanıldıkça ve zaman aşımına uğrayarak yıpranabilmektedir. Ancak sürekli ve uzun süreli kullanım sorunları da beraberinde getirecek diye bir şey söz konusu değildir. Minimum masraflar ile cihazınızın ömrünü maksimum derecede uzatabilir tam performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kullanımda özellikle kullanım kılavuzunu dikkatli olarak ürün üzerinde tatbik etmeniz, gelişi güzel kullanmamanız ve bakımlarını ihmal etmemeniz çok önemlidir. Bunun aksi durumlarda kombinizde kısa süreler içinde çok çeşitli arızalar yaşanması kaçınılmazdır.

Maltepe kombi servisi, tüm markalı cihazlarınıza yetkili servis garantisinde hizmet vermektedir. buderus-logoUnutmayın kombinizin doğalgaz ile çalışıyor olması
her zaman tehlike ile karşılaşabileceğinizin de göstergesidir. Yanlış konumlandırma, bakımlarını zamanında yaptırmama, arıza gözlemlendiğinde teknik ekibi çağırmama sonu ölümle sonuçlanabilecek kazaları da beraberinde getirecektir. Kombinizi Maltepe kombi servisinin güvenilir hizmetine emanet edin, sıcak evinizde huzurla yaşamanın tadını doyasıya çıkarın. Servisimiz Maltepe ve çevre ilçelere hizmet vermekte olup tüm kombi markalarının bakım ve onarımlarında yetkilidir.

Suadiye kombi servisi

 Kombiler kışın tam kapasite yazın ise uyku modunda çalışan elektronik cihazlardır. Evdeki peteklere ve sıcak su kaynaklarına sürekli olarak enerji pompaladıkları için genelde yıllık olarak bakımlarının da yapılması önemlidir. Yaz sona erip kış gelip çattığında kombinizi çalıştırmadan önce
yapmanız gereken önemli işlem onun bakımını yaptırmaktır. Çünkü bakımı yapılan bir kombi bakımı yapılmayan bir kombiye göre daha az yakıt tüketecek ve daha ucuz faturalar ödemenize yardımcı olacaktır.

Suadiye kombi servisi, kombisini severek kullanan kişilerin güvenerek kombi bakımlarını yaptırabilecekleri tek servistir. Suadiye kombi servisine ulaşmak için yapılması gereken çağrı merkezini aramak veya internet sitesinden bakım ve arıza kaydı oluşturmaktır. Servisten uzman arkadaşlar verdiğiniz iletişim bilgileriyle size en kısa sürede ulaşacak ve size uygun bir zaman diliminde kombinizin bakımını yapmak için randevu talebinde bulunacaklardır. Kombiniz ile keyfiniz yerine gelsin, Suadiye kombi servisine yıllık bakımınızı yaptırın kış ayı size vız gelsin.

Üsküdar kombi servisi

Artık kombi arızalarınız ve yıllım bakım ihtiyacınız için saatlerce telefon başında müşteri temsilcisini beklemek zorunda değilsiniz. Ayrıca internet kullanarak dakikalar içinde kombi arızalarına çözüm bulmaya uğraşmak ve periyodik bakım işlemleri için en uygun servisi bulmak için saatlerce bilgisayar başında oturmak zorunda da değilsiniz.

Üsküdar kombi servisi, tüm uzman ihtiyaçlarınız için %100 kullanıcı memnuniyeti ile yıllardır size hizmet vermeye devam ediyor. İster internet sitemizden, isterseniz de iletişim telefonlarımızdan bize anında ulaşabilir, çok kısa bir süre içinde arıza kaydı yaparak servisimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yetkili servisimiz sizi günlerce bekletmez, en kısa süreye randevu talebinizi alır ve verdiğiniz adresi ziyaret ederek arızayı giderir.


Hızlı bir şekilde ve ihtiyaç duyulduğu her anda kombi servisimize telefon veya internet üzerinden ulaşma imkanınız vardır. İsterseniz yıllık bakım, isterseniz de arıza tespiti ve giderilmesi olsun sizin için her zaman hizmete hazırız. Kombinizi bize emanet edin, kışa güvenle ve sıcacık girin.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir