Günlük yaşantımızda kombi arızaları genellikle yetkili servisler tarafından yapılmasının yanı sıra zamana göre değişim göstermektedir. Kombi arızaları konusunda yeterli bilgi sahibi değilseniz mutlaka sertifikalı ve yetkili firmamıza iletişim adresinden ulaşabilirsiniz.
Evinizde kullanmış olduğunuz kombilerde yeterli miktar su olmamasından dolayı basınçta bir azalma meydana geldiğinden dolayı cihaz kendisini emniyete almaktadır. Bu bakımdan dolayı kombi su basıncının mutlaka 1,5 ile 2 bar arasında olması gerekmektedir. Kombi arızaları genelde periyodik bakımların yapılmamasından kaynaklandığı gibi gaz vanasının kapalı olmasından da kaynaklanmaktadır. Kombinizin çalışmama durumu olarak baktığımızda şartelin kapalı olması, yaz/kış düğmesinin istenilen komutta olmaması sizlere sorun verebilmektedir.
Bazı durumlarda kombi arızaları çalışmamaları durumu olarak suyun ısıtmama durumu, peteklerin ısınmaması ve sıcak suyun akmaması gibi sorunların oluşmasında mutlaka bize iletişim adreslerinden ulaşın. Kurumsal firma olarak kombi arızaları konusunda sizlere hizmet vermekle beraber her türlü sorunlarınızda eğitimli ve yetkili personeller tarafından işlemler gerçekleştirilmektedir. Kombinizden farklı seslerin geldiğini duyuyorsanız pompa kaynaklı bir problemin yanı sıra su haznesi ve fanında sorun olabilmektedir. Bu bakımdan dolayı kombinizin su filtresini kontrol etmeniz gerekmekle beraber uzman bir kombi servisine mutlaka başvurunuzu gerçekleştirin.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir