kadikoy-vaillant-kombi-servisiKadıköy vaillant kombi servisi olarak cihazınızın yıllık bakım ve onarımı için 7/24 hizmet sunmaktayız. Kombinizin yıllık bakımını düzenli olarak yaptırarak cihazınızın performansını ve kullanım süresini uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Özellikle her kış sonuna doğru kombinize bakım yaptırmak, ihtiyaç duyulursa parçalarına değişim uygulamak vaillant kombinizden uzun yıllar verim almanızı sağlayacaktır. Tecrübeli kombi elemanlarımız ve son teknoloji malzemelerimizle sizler için en kaliteli hizmetleri sağlamaktayız.  Firmamız sizlere şu hizmetleri sunmaktadır;

  • Firmamızla iletişim kurmanız halinde en kısa sürede ev ve iş yerinize gelerek vaillant kombinize bakım, onarım ya da arıza tespiti yapılmaktadır.
  • Firmamız tarafından müşteri memnuniyeti ön planda tutularak sizler için 7/24 online destek sunulmaktadır.
  • Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerde öncelikli hedefimiz insan sağlığı ve güvenliğine uygun işlemler uygulamaktır.
  • Vaillant kombi servisi olarak kombi cihazınıza uygulanan teknik işlemler garanti kapsamına alınmakta, ilerleyen dönemlerde oluşabilecek durumlarda cihazınızın arızası garanti kapsamında giderilmektedir.
  • Firmamız tarafından uygulanacak işlemler ve cihaz bakımı sonrası için müşterilere gerekli bilgiler verilerek cihazdan uzun süreli verim alınması sağlanmaktadır.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler için en kaliteli ekipmanları ve teçhizatları kullanarak, cazip fiyat seçenekleri ile en ekonomik hizmeti sağlamaktayız.

vaillant-logoKadıköy semtine vaillant kombi servis hizmeti sunan firmamız hız, kalite, profesyonellik ve ekonomik hizmetleri ile müşterilerine her daim konforu sağlamaktadır. Kombinizde oluşan herhangi bir teknik arızaya kendinizin müdahale etmesi sonucu kalıcı hasarlara neden olabilirsiniz. Bu nedenle arızanın tespiti ve giderilmesi için gerekli şartlar için firmamızla iletişime geçerek uzman ekip arkadaşlarımızın yerinde keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kadıköy kombi servisi ev ya da iş yerinize gelerek vaillant kombinizi yerinde kontrol etmekte, arızayı tespit ederek sizden alınan onay neticesinde sorunun giderilmesi için en hızlı hizmeti sunmaktadır.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir