kadikoy-buderus-kombi-servisiKombi denilince akla ilk gelen markalardan olan buderus için Kadıköy buderus kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllar kombi servisi konusunda deneyim edinmiş, yedek parça stoklamış işinin ehli teknik kadromuz ile iletişime geçebilir siniz.  Kış geldi ve kombiniz bakım istiyor, peki siz bu yıl kombi bakımınızı yaptırdınız mı? Yaptırmadıysanız henüz geç kalmış sayılmazsınız. Havalar daha tam soğuk olmadı acele edip Kadıköy kombi servisi ile iletişime geçerek hemen randevu almanızı öneriyoruz.

  • Buderus Logomax U022 Kombi Servisi
  • Buderus Logomax U042 Kombi Servisi
  • Buderus Logomax U072 Kombi Servisi

Kombi Servisi çağırmadan önce evde kendiniz aşağıdaki durumların kontrolünü yapabilirsiniz. Kombinizde herhangi bir teknik arıza olmayıp gözden kaçan birkaç husus nedeni ile çalışmıyor olabilir.

  1. buderus-logoEvinize Doğalgaz geliyor mu? Gaz gelmiyorsa ilgili firma ile irtibata geçin gaz olmadan kombi çalışmayacaktır.
  2. Su basıncınız çok düşmüşse cihaz yine çalışmayacaktır. Böyle bir durumda kombi servisi değil su tesisat ustası ile irtibata geçmelisiniz.
  3. Kombiye elektrik geliyor mu? Prizi kontrol edin, priz çıkmış olabilir, Şartel anahtarı kapalı konumda olabilir. Elektrik olmadan da kombiniz çalışmayacaktır.

Yukarıdaki kontrolleri yapmak için teknik bilgiye sahip olmanıza gerek olmayıp, sorunun kaynağı farklı ise buderus kombi servisi gelene kadar başka hiçbir şeye dokunmayın.

3Kombiler gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilmiş olup, birçok donanıma sahiptirler. Bunlardan biriside arızalandığında tamircisine bilgi vermek amacı ile ekranlarında arızanın sebebini gösteren kodlar gösteriyor olmasıdır. Kadıköy kombi servisi çağırırken kombinin panelinde yazan arıza kodunu teknisyenlere söyleyerek gerekli parçaların temini hususunda yardımcı olabilir siniz.

İstanbul ili Kadıköy ilçesinin her mahallesine servis hizmetimiz vardır. Buderus kombi servis ücreti hakkında telefon ile arayarak bilgi alabilir siniz.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir