kadikoy-ariston-kombi-servisi

Kadıköy Ariston kombi servisi olarak sizlere bakım, onarım ve teknik servis işlemlerimizde garantili hizmet sunmaktayız. Günümüzde birçok ev ve iş yeri Ariston marka kombiler ile ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamaktadır. Özellikle kış aylarında en önemli ihtiyaçlar arasında yer alan ısınma ihtiyacının sağlandığı kombilerde yıllık olarak bakım yapılması son derece önemlidir.  Firmamız Ariston cihazlarınıza çok kısa sürede teknik servis hizmetleri sağlayarak performansını artırmaktadır. Alanında uzman ekip çalışanlarımız tecrübe ve eğitime dayalı bilgileri ile cihazınızda oluşan teknik arızaları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Ariston kombinizde değişmesi gereken yedek parçalar garanti hizmet kapsamında değiştirilerek ileride oluşabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı güven sağlanmaktadır.

ariston-logoAriston cihazınıza periyodik süreçlerde bakım ve onarım yaptırmak için 7/24 firmamızla iletişim kurabilir, güler yüzlü ekip çalışanlarımızdan kaliteli ve hızlı hizmet sağlayabilirsiniz. Firmamız sizlere sunmuş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyeti, yaşam standartlarınızın yükseltilmesi ve kombi servisi ihtiyacı duyduğunuzda bizimle çalışma sürekliliğini hedef almaktadır. Ariston kombi servisi kombiniz arızalandığında ya da cihazınıza bakım yaptırmanız gerektirdiğinde bir telefon kadar yakınınızdadır. Eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımız probleminizin çözümü için kısa sürede hizmet sağlayarak gereksiz zaman kaybını minimuma indirmektedir. Kadıköy semtinde bulunan Ariston markalı kombi kullanıcılarımız için kaliteli, profesyonel ve hızlı hizmetler tarafımızda en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Huzurlu ve sağlıklı bir kış geçirmek için kombinizin bakımını henüz yaptırmadıysanız Kadıköy kombi servisi ile iletişime geçerek bölgenize hizmet sağlayan firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetler şunlardır;

  • Ariston kombi bakımı (Firmamız diğer kombi markalarına da hizmet sağlamaktadır.)
  • Kombi arızasının tespiti ve çözümü
  • Kombinizin onarımı ile yedek parça hizmetinin sağlanması
  • Kirlenen doğalgaz bacasının, memelerinin ve kazanının bakımı
  • Uygun fiyat seçenekleri ile para tasarrufu da sizlere sunmuş olduğumuz hizmet arasında yer almaktadır.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir