Isıtma ve soğutma sistemlerinde ürettiği kaliteli ürünler ile büyük satış oranları yakalayan ve piyasanın en iyi kombileri arasında yer alabilecek türden kombiler üreten Ferroli firması özellikle satış sonrası desteği ile de birçok kişinin beğenisini kazanıyor. Ferroli kombi servisi çalışanları tek bir arama sonucunda Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sadece ufak zaman farkları ile evinize ulaşıyorlar.

Özellikle son yıllarda servis sayısı bir hayli arttıran Ferroli artık sattığı kombilerin bakımını üstlenecek, herhangi bir arıza durumunda müşterilerin mağdur olmasını önleyecek olan Ferroli kombi servisi sayısını yükseltmiş durumdadır. Bu yüzden Ferroli markalı klimalarda teknik servis bakımından herhangi bir sorun yaşamayacağınız gibi Türkiye çevresinde bulunan yüzlerce Ferroli kombi servisi arasından sizlere en yakın olanı seçerek kombinizde oluşan soruna çözüm bulabilirsiniz.

Bunula birlikte kombinizin yıllık bakımını yaptırtarak ileride çıkabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz. Ferroli kombi servisi çalışanları sizlerin isteğine göre yıllık kombi bakımlarında sizlere telefon ile ulaşarak hatırlatma yapıyor ve sizin isteğinize göre evinize gelerek kombinizin yıllık bakımını gerçekleştiriyor.

kombi servisi tel no

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir