Herkesin televizyon reklamlarından ve evlerimizden tanışık olduğu E.C.A firması yıllardır kombi sektöründe ülkemizde büyük başarılar elde etmiş bir markadır. 50 yılı aşkın süredir her dönemde en modern malzemeler ve araçları kullanarak ürettiği kombilerin bakımını da aynı kalitedeki E.C.A kombi servisi elemanları üstlenmektedir.

E.C.A markalı kombiniz de herhangi bir sorun olması durumunda asla evinize tamirci çağırmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü Türkiye’nin dört bir tarafında yayılmış olan satış ve iletişim merkezleri sayesinde E.C.A kombi servisleri de evinize en kısa ürede ulaşım sağlayacaktır. Evinize gelen servis elemanları, işinde uzman, kaliteli, müşteriye önem veren ve asla saygıda kusur etmeyen seçkin kişilerdir.

İşte bu yüzden E.C.A birçok firmadan daha yeni bir marka olmasına rağmen sunduğu kombilerin kalitesi, satış sonrası E.C.A kombi servisi çalışanlarının verdiği destek ve güler yüz sayesinde diğer markaların önüne geçmeyi başarmıştır. Sizin yaşadığınız ilde de büyük ihtimalle E.C.A kombi servisi bulunuyordur fakat bulunmuyorsa bile kombi servisi sizin sorunuzu çözmek için en kısa sürede yine evinize ulaşım sağlayacaktır.

kombi servisi tel no

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir