1954 yılında İstanbul merkezli bir Türk firması olan Demirdöküm özellikle kombi konusunda yıllardır yaptığı ARGE çalışmaları sonucunda müşterilerine en iyi performansı verebilecek kombileri satışa sunuyor. Birçok kombi firmasının verdiği hizmet sadece satış yapılana kadar olurken, Demirdöküm firmasında asla böyle bir durum yoktur.

Türkiye’nin dört bir tarafında yayılmış yüzlerce Demirdöküm Kombi Servisi gelen telefonları en kısa sürede değerlendirerek, en kaliteli hizmeti verebilmek için ekiplerini hızlı bir şekilde adreslere yönlendirmektedir. Isınma teknolojileri konusunda sektörünün önde gelen firmalarından olan Demirdöküm şirketinin sadece kombileri değil müşterilere teknik destek sağlayan Demirdöküm Kombi Servisi de gerçekten takdire şayan bir şekilde çalışma gösteriyorlar.

Kombi konusunda uzman kişiler tarafından oluşan ekipler evinize gelerek kombinizin sorunu çözerken bir yandan da isteğinize bağlı olarak bakım zamanı gelen kombileriniz hakkında sizlere bilgilendirme yapmaktadırlar. Sizin de bir Demirdöküm kombiniz varsa asla evinize tamirci sokmanızı önermiyoruz. Demirdöküm Kombi Servisi çalışanları evinize kadar gelerek herhangi bir firma kaynaklı sorunda kombinizi tamamen ücretsiz bir şekilde onarmaktadır.

kombi servisi tel no

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir