kombi-servisi-telefonArızalanan doğalgaz yakıtlı kombinizin tamiri için hangi servisi çağıracağınızı bilmiyorsanız yada karar vermekte zorlanıyorsanız Çekmeköy kombi servisi hizmeti veren firmamızı şiddet ile sizlere önerebiliriz. İstanbul’un son zamanlarda en hızlı gelişen semtlerinden birisi olan Çekmeköy için uzun yıllar kombi servis hizmeti vermiş ve vermeye devam edecek olan firmamızı tercih etmeniz hem sizin hem de kombinizin yararına olacaktır. Sürekli büyüyen ve her geçen gün daha büyük bir müşteri kitlesine hitap etmeye başlayan firmamız müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır.

Piyasada hatta oturduğunuz mahallede bile birçok tamirci bulabilirsiniz. Ancak Kış aylarının en soğuk ve en çetin geçtiği zamanlarda kombi servislerinin gelen taleplere cevap vermekte zorlandığı en yoğun dönemlerinde bile, bizler sizlere aynı gün kombi servisi hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. Haftanın hangi günü yada saat kaç olursa olsun kombi arızalarını aynı gün gideriyor hiçbir müşterimizi mağdur etmiyoruz. Üstelik bu hizmetleri piyasadaki çoğu servisten daha uygun fiyata ama daha kaliteli olarak gerçekleştiriyor, hak etmediğimi hiçbir ücreti talep etmiyoruz !

Tercihinizi hangi markadan kullanmış olursanız olun, yılların vermiş olduğu tecrübe ile marka yada model ayırt etmeksizin kombinize müdahale edebilecek teknik ekip ve yedek parçaya sahibiz. Herkes gibi sizde en iyi hizmeti en uygun fiyata almak istiyorsanız çekmeköy kombi servisi telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir