Özellikle çevreye duyarlılığı ve ürettiği kombilerin çevreyle uyumlu olmasıyla bilinen Buderus firması ülkemizdeki hizmet ağını son yıllarda epey büyüttü. Bederus kombi servisi artık hemen hemen her ilimizde en az bir iki adet bulunurken, müşteri hizmetlerine gelen çağrılar neticesinde kombilerdeki herhangi bir soruna çözüm bulmak için verilen adrese en hızlı şekilde ulaşmaktadırlar.

280 yıldır hizmet veren bu köklü şirket yurt dışında büyük başarılara imza atmışken ülkemizde de bu başarılarını sürdürebilmek için çıkarttığı kaliteli ve piyasaya göre uygun fiyatlı kombileriyle birçok kişinin tercih ettiği bir marka halini aldı. Satış öncesi hizmeti her firmanın iyidir fakat Buderus firmasının özellikle satış sonrası desteği yani Buderus kombi servisi oldukça ilgili, müşteriye karşı daima saygılı ve işinde oldukça profesyonel olan kişilerden oluşmaktadır.

Bu yüzden de ülkemizde diğer firmalara bakımla bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Buderus kombileri yıllara meydan okuyan sağlamlığıyla ünlü bir marka olduğundan dolayı servisle oldukça az uğraşırsınız fakat olurda işiniz düşerse Buderus kombi servisi sürekli hizmetinizde olacaktır.

kombi servisi tel no

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir