Alacağı üründe kaliteyi ilk sırada tutan bir kişinin tercih edeceği ilk marka kesinlikle Bosch olacaktır. Bosch firması çıkarttığı her üründe olduğu gibi alman disiplini ve kalitesini ürünlerine yansıtan bir markadır. Özellikle kombileri ülkemizde satılan en kaliteli kombiler sıralamasında en üste yerleşecek derecede iyi dizayn edilmiştir.

Fiyat olarak birçok kişinin ilgisini çekemese de kalite arayan kişilerin tercih olan Bosch markasının satış sonrası hizmeti de yine aynı kalitededir. Çünkü ülkemizin neredeyse her bölgesinde ve her şehrinde Bosch kombi servisi bulmanız içten bile değildir. Teknik destek bakımından da rakip tanımayan firma müşterilerini asla yarı yolda bırakmıyor, herhangi bir arıza veya bakım gereksiniminde tek bir telefonla evinize en kısa sürede ulaşım sağlıyor.

Bosch kombi servisi elemanları da özellikle kombi alanında uzman kişilerden oluştuğundan dolayı evinize geldiğinde kombinizin sorununu çözememe gibi bir derdiniz olmayacaktır. Evinize gelmeden önce sizi arayan Bosch kombi servisi çalışanları da sizlerin kombinin bulunduğu yerin hazırlaması için önceden haber vererek sizi mağdur etmiyor.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

 

One Response to Bosch Kombi Servisi
  1. Kalite denildiği zaman aklıma gelen ilk marka BOCH bence adamlar yapıyor müşteri memnuniyertini önemsedikleri için kombi servisleri gayet iyi diye düşünüyorum herkese önerdiğim firmalardan birisidir. Hiçbir zaman beni yarı yolda bırakmadılar gayet memnunum.


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir