baymak-logoDört mevsimin birden yaşandığı ülkemizde gerek duyduğunuz ihtiyaçlarınızı hem ısıtma hem soğutma sektöründe öncü olan Baymak Yetkili Servis firmamızdan karşılayabilirsiniz. Analiz Servis en ileri teknoloji ile donatılmış Baymak marka ürünlerin satış sonrası bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Başta Çekmeköy, Sancaktepe ve Şile olmak üzere İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden müşterilerimiz bizleri arayabilirler.

Fabrika tarafından eğitime tabi tutulmuş teknik yeterliliğe sahip ve orijinal parçalar ile donatımlı çalışanlarımız sizlere hizmetin en iyisini en iyi fiyata vermek için çaba sarf etmektedir. Makul fiyatlarda servis ücreti ile çalışır, cihaza müdahale söz konusu ise işçilik ücreti yada parça ücreti alırız, müdahale gerçekleşmediği durumlarda (elimiz boş dönmemek için) servis ücreti talep etmekteyiz. Güler yüzlü personelimiz söz verilen gün ve saate evinizde olur.

baymakkombi1Baymak kombi servisi hizmetini herkes veremez ve vermemelidir. Teknik yeterliliğe sahip olmayan kişiler tarafından kandırılabilir, orijinal parça diye merdiven altı üretimi gerçekleştirilen sahte ürünler kombinize takılabilir. Çok dikkatli olmalısınız. Baymak marka ve model cihazlara Baymak Yetkili Kombi Servis dışında başka birinin müdahale etmesi, parça değiştirmesi yasak ve tehlikelidir. Size ve kombinize ciddi zararlar verebilir.

Bakımı ihmal edilen cihazların ömrü kısalmakla birlikte verimliliği düşerek fazla tutarda fatura ödemelerine neden olmaktadır. Cihazınızın kış ortasında aniden arıza vermesi hem ısınma ihtiyacınız için mağduriyet yaşamanıza neden olacak, hem de soğuk havalar nedeniyle çeşitli sağlık sorunlarına yakalanmanıza yol açacaktır. Bu nedenle kombinizin bakımını zamanında yaptırarak olası bir arızanın önceden tespit edilerek onarılmasını sağlayabilirsiniz.

  • Baymak kombiler bireysel ısınma ihtiyacının karşılanmasını sağlar.
  • Kombiyi ne kadar kullanırsanız ödemeniz gereken fatura tutarı da o miktarda olur.
  • Eğer evinizde şofben kullanmak istemiyorsanız sadece Baymak kombi ile sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilir, termosifon ve boyler gibi cihazlara ihtiyaç duymazsınız.

Kombinizde oluşan sorunlar için firmamızı arayarak teknik destek alabilir eğer teknik destek işe yaramıyorsa kombi servisimizin ev ya da iş yerinize gelerek yerinde keşif hizmetleri sunmasından faydalanabilirsiniz. Henüz kombinizin yıllık bakımını yaptırmadıysanız Baymak kombi servisi ile irtibata geçerek cihazınızın bakımını yaptırabilir, performansını ve verimliliğini artırabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir