Kombi denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Baymak yıllardır, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için yaptığı çalışmalar sonucunda artık kombi piyasasının sayılı firmalarından biri haline gelmiştir.

Özellikle satış sonrası destekleriyle birçok firmayı geride bırakan ve diğer firmalardan sürekli bir adım önde olan Baymak firması ülkemizde 81 ilde hizmet veren yüzlerce Baymak kombi servisi ile günümüzün en iyi kombi firmalarından bir tanesidir. Yalnızca bir sektör üzerine yoğunlaşmış bir firma olan Baymak ısıtma teknolojileri üzerine çıkartmış olduğu yüzlerce ürününün satışını yaptıktan sonra herhangi bir arıza, sorun, problem veya bakım amacıyla ihtiyaç duyulabilecek kombi servislerini ülkemizde neredeyse bütün şehirlere en az iki adet olacak şekilde yaymış durumdadır.

Bu yüzden Baymak kombi servisi gerçekten iyi hizmet veriyor ve herhangi bir durumda ulaştığınızda da sizlere en hızlı şekilde ulaşarak sorununuza çare buluyorlar. Bu nedenle Baymak diğer kombi markalarından sürekli bir adım önde ve Baymak Kombi Servisi aracılığıyla da müşteri memnuniyetini her zaman yüksekte tutmayı başarmış bir firmadır.

kombi servisi tel no

One Response to Baymak Kombi Servisi
  1. Baymak en iyi bence gerçekten satış sonrası desteği olan firmalardan birisi hiçbir zaman bizi yarı yolda bırakmadı adamları arar aramaz servis hemen kapıya geliyor müşteri memnuniyetini önemseyen firmalardan birisi olduğunu düşünüyorum teşekkürler baymak.


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir