Ülkemizin en büyük kombi firmalarından olan ve 50 bin metre karelik dev bir fabrikaya sahip olan Baykan servis hizmetlerini de son yıllarda büyük ölçüde genişletti. 81 ilde ulaşabileceğiniz yüzlerce Baykan kombi servisi bulunurken kombilerde çıkabilecek herhangi bir arızada yardımınıza yetişecek ekipleri arayabilirsiniz.

Baykan kombileri geniş ürün yelpazesi ile her bütçede kişiye ve her büyüklükteki eve göre uyum sağlayabilmekte ve bu yüzden de yıl içerisinde yüzbinlerce kişiye satış gerçekleştiriyorlar. Eğer sizin de evinizde Baykan kombi varsa ve kombiniz hakkında bilgi almak, kombinizdeki arıza gidermek, kombinizin bakımını yaptırmak için evinize en yakın Baykan kombi servisi telefonunu arayarak adresinizi vermeniz yeterli olacaktır. Evinize en kısa sürede gelen ekip kombinizi kısa sürede tamir edecektir.

Baykan kombi konusunda kendini kanıtlamış köklü bir şirkettir ve ülkemizdeki satış sonrası desteğiyle oldukça kaliteli hizmet sunmaktadır. Birçok firma sunduğu hizmeti sadece ürünü satana kadar sağlamaktadır fakat Baykan kombi servisi sayesinde aldığınız kombilerin satış sonrası desteği de aldığınız zamanki gibi kaliteli ve ilgili olacaktır.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir