atasehir-kombi-servisiKonut ve işyerlerinde bulunan kombi ve klimalarınızda yıllık bakımlarınızı gerçekleştiren Ataşehir Kombi Servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Kombinizde meydana gelen arıza ve yıllık bakımlarınızı profesyonel ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir. Pratik ve garantili çalışmaları ile müşteri memnuniyeti kazanan firmamız aynı zamanda her geçen gün hizmet kalitesini artırmaktadır.

kombi-servisi-rklmKombi ve klima sektöründe teknik servis olarak son teknoloji teknik ürünleri kullanmakla beraber 1 yıl parça garanti hizmeti sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz ile yapmış olduğunuz görüşmelerde vermiş olduğunuz servis talebi ile beraber gelen teknisyenlerimiz tarafından kusursuz ve sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Kombinizde meydana gelen arıza, bakım ve onarımın yanı sıra montajlama işlemlerini de yapan Ataşehir Kombi Servisi olarak tüm ürünlerinde orijinal yedek parça ürünlerini kullanmaktadır.

Güçlü alt yapısı ve uzman kadrosu ile hizmet veren firma Türkiye’de tek olma özelliği olan İGDAŞ tarafından sağlanan doğalgazlı kombilere müdahale edebilen Firma olarak kendisini kanıtlamıştır.  Eğitimli sertifikalarını almış güçlü ve köklü firma olan Ataşehir Kombi Servisi 7/24 saat sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sunan firma aynı zamanda kombiniz ve klimanız konusunda sizlere detaylı bilgiler vermektedir.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir