atasehir-demirdokum-kombi-servisi1954 yılında İstanbul’da kurulan Ataşehir Demir Döküm Kombi Servisi su ısıtma ve iklimlendirme sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Geçmişten günümüze Türk sanayisine katkıda bulunan firma aynı zamanda birçok yeni yatırımlarını hayata geçirmiştir. Üstün teknoloji ile ürünlerini tüketiciye sunan firma aynı zamanda her geçen gün kalitesini yükseltmeye devam etmektedir.

demirdokum-logoTürkiye’de ilk döküm radyatör üretimini yapmakla beraber ısı konforu sayesinde özdeşleşen bir marka haline gelmiştir. Güçlü mühendislik alt yapısı ile desten veren firma hem ürün satışı ile beraber hem de bayi teşkilatı hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda hazır tutan DemirDöküm Kombi Servisi satış sonrası çalışmalarını siz müşterilerine hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Günümüzün kombi servis ve satışı konusunda piyasanın lideri olmakla beraber 2007 yılında Vaillant Grubu bünyesine katmıştır.

Geniş araştırma ve geliştirme projelerini gerçekleştirmekle beraber eğitimli ve profesyonel mühendisleri tarafından yazılım ve donanımlar kullanılmaktadır. Kişisel çözümlerin üretiminin akıllı kontrol sistemlerini sağlayan Demir Döküm Kombi Servisi aynı zamanda son teknoloji ürünler ile çalışmalarına devam etmektedir.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir