atasehir-bosch-kombi-servisi1886 yılında Robert Bosch tarafından kurulan Ataşehir Bosch Kombi Servisi günümüzde birçok ülkede faaliyetlerine devam etmektedir. Uluslararası olarak otomotiv, dayanıklı tüketim ürünleri ve endüstriyel teknolojiler ile beraber birçok sektörde hizmetlerini devam etmesinin yanı sıra 200’ü Almanya dışında merkezi bulunmaktadır.

Son teknolojileri kullanmakla beraber AR-GE konusunda her yıl ciddi yatırımlar yapmakla beraber diğer sektörlerde de yatırımlarına devam etmektedir. Teknolojik yapı konusunda patent başvuruları yapan Bosch Kombi Servisi otomotiv sektörü konusunda da piyasanın lider konumunda yer almaktadır. Birçok vakıflara destek veren firma ABD, bosch-logoTürkiye ve Orta daoğu bölgelerinde sektör bazlı olarak ihracata yönelmiştir. 1910 yılında ülkemizde 6 ayrı sektörde hizmet vermekle beraber 2003 yılında Buderus firması tarafından Bosch Grubunda yer almıştır. Kombi ve Doğalgaz ürünleri üretmekle beraber Bursa ilinde 3 farklı yerlerde üretim fabrikaları bulunmaktadır.

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firma 1971 yılından itibaren ülkemizde satış ve pazarlama ofisleri bulunmaktadır. Hidrolik fren sistemleri konusunda yeni fabrika kuruluşunun yanı sıra 2005 yılında Bosch Kombi Servisi olarak dağıtımdan sorumlu olmuştur.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir