atasehir-baymak-kombi-servisi1969 yılından beri hizmet veren Ataşehir Baymak Kombi Servisi Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olarak gösterilmektedir.  İleri teknoloji ile üretim yapmakla beraber birçok farklı ülkede üretim tesisi bulunmaktadır. Yenilebilir enerjinin yanı sıra soğutma ve su teknolojileri konusunda hizmet veren firma aynı zamanda kombi, kat kaloriferi ve radyatör birçok perakende ürünlerini tüketicilerine ulaştırmaktadır.

baymak-logoEğitimli ve genç yaş kadrosu ile beraber Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde hizmet vermekle beraber 7/24 saat iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kurumsal olarak ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet göstermenin yanı sıra sektörde liderliğini sürdüren Baymak Kombi Servisi yatırım gücü ile rekabetli firmalara önderlik yapmaktadır. Yeniliklere hızlı ve güvenilir tepkileri vermenin yanı sıra şirket olarak varlığını devam ettirmekle beraber dünyanın en değerli markaları arasında yer almakla ülkemizde lider konumuna devam etmektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sunan firma kombilerinizde meydana gelen arızaların onarım işlemlerini yapmakla beraber periyodik bakım hizmetleri de vermektedir.

Baymak Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin yanı sıra uluslararası standartlara göre bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sürekli kendisini yenileyen firma olmakla beraber kombi işlemlerinde sizlere 1 yıl garanti hizmeti sunmaktadır.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir