Geçmişten günümüze Ataşehir  Ariston Kombi Servisi olarak her geçen gün teknolojiyi yenilemesinin yanı sıra müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Profesyonel iş kalitesi ile hizmet vermeyi planlayan firma aynı zamanda 7/24 saat servisimiz ile ürünlerinizi garanti altına almaktadır.

Son teknolojiler ile beraber ürünlerinde kaliteyi sunan firma aynı zamanda Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde hizmet vermektedir. 1 yıl ürünlerinde garanti sunmakla beraber tüm araçlarda yedek parça ürünlerini bulundurmaktadır. Hızlı ve pratik işlemlerini gerçekleştiren Ariston Kombi Servisi özverili çalışmaları ile yaşanabilecek tüm olumsuz sorunlara kesin çözümler sunmaktadır. İstikrarlı ve planlı çalışmaların yanı sıra uzman ekibimiz sayesinde evinizde veya işyerinizde ücretsiz teknik servis sunmakla gününde ve saatinde hizmetinde bulunmaktadır. Yılda bir kombi servislerinizi yaptırmanız gerekmekle beraber daha performanslı bir şekilde çalışmasını sağlamanıza olanak tanımaktadır.

Faturalarınızda sizlere %20 tasarruf sağlayan Ariston Kombi Servisi aynı zamanda her türlü kombinizde meydana gelen sorunlar hakkında sizlere detaylı ön bilgi raporu sunmaktadır. Bu bakımdan dolayı kombinizin hangi şekilde çalıştırmanız konusunda talimatların verilmesinin yanı sıra uygulamanız sizler için daha iyi olacaktır.

1

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir