atasehir-airfel-kombi-servisi1978 yılında kurulan Airfel Kombi Servisi Türkiye’de faaliyetlerine devam etmekle beraber 2011 yılında iklimlendirme sektörünün öncü firmaları arasında yer almıştır. Isıtma ve soğutma alanında faaliyet gösteren firma Türkiye’nin en geniş ürününe sahiptir. Piyasada yer alan diğer kombilere nazaran daha uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Ancak yanlış anlaşılmaması için üzerine basarak söylemeliyiz ki; kalitesinden asla ödün vermemektedir. Gerek tasarımı gerek ise alım gücü ile orta  sınıfa daha çok hitap ettiği söylenebilir. Sizin de tercihini Airfel kombiyse tüm hizmetlerimizden aynı gün faydalanabilirsiniz.

Ataşehir Airfel Kombi Servisi

Airfel markaları ülkemizin tüm il ve ilçelerinde kombi ve klima ünitelerinin satışının yer almasının yanı sıra panel radyatörler ve klima santralleri konusunda da farklı ihtiyaçlara uygun olarak üretilmektedir. Son teknolojiler ile beraber özel 42.000 metrekare ve airfel-logo100.000 m üzerine Airfel Kombi Servisi olarak kurulu üretim tesislerine dünya markalarını oluşturmaktadır. İstanbul merkezinde ofislerinin yer almasının yanı sıra Ankara, Antalya ve İzmir illerinde de bayi ve satış noktaları yer almaktadır.  501 yetkili servis ile Türkiye’nin tüm noktalarında hizmet veren firma aynı zamanda geniş bir coğrafya bölgesine hitap etmektedir.

Deneyimli uzman kadrosu ile hizmet veren Ataşehir Airfel Kombi Servisi aynı zamanda Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ihracatlarını gerçekleştirmektedir. İklimlendirme konusunda pazarın en iyilerinden gösterilmesi ile AR-GE ve üretim tesisleri bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren firma aynı zamanda 7/24 saat müşteri destek hattından ulaşabilirsiniz.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir