Alınması durumunda uzun yıllar kullanılan ve kolay kolay değiştirilemeyen eşyalardan olan kombi alınırken kesinlikte iyi araştırma yapılması gerekmektedir. Sadece kombinin değil kombi firmasının teknik desteğinin kalitesi de iyi araştırılmalıdır. Ariston firması bu yönden öne çıkmaktadır. Çünkü özellikle kombilerinin uzun yıllar eskimeden kullanılması ve Ariston Kombi servisi çalışanlarının kalitesi sayesinde birçok kişinin birinci tercihi halini almıştır.

Artık günümüzde birçok kombi markası hizmet verirken birçoğunun teknik hizmeti çok zayıf kalıp sadece belirli birkaç ilimizde bulunmaktadır. Ariston kombi servisi ise geniş bir hizmet alanını kapsamakla birlikte özellikle elemanlarının konularında uzman olmalarından dolayı müşteri hizmetleri kalitesi oldukça yüksektir ve evinize en kısa sürede ulaşarak kombinizdeki sorunu halletmekte veya kombinizin yıllık bakımını kısa sürede tamamlamaktadırlar.

Ariston Kombi servisi ülkemizde neredeyse her ilde olduğundan dolayı hizmet numarasını aradığınızda size en yakın olan servis ekibi yönlendirilecektir bu sayede işinizi en kısa sürede halledebilecek bir kombi arızası yüzünden tüm gününüzü zihr etmiş olmayacak ve kombi arızasını kısa sürede çözüme kavuştabileceksiniz.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir