Modern ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen kombileri satışa süren ve aynı kalitedeki teknik ekibi ve ekipmanları ile kombiniz de oluşan sorunlara ve bakımlara en iyi hizmeti veren bir firma Alarko markasından başkası olamaz.

Isıtma ve soğutma sistemlerinin bir numarası olan yarım asrı geçkin bir süredir bu sektörün önde gelen markalarından bir tanesi olmayı başaran Alarko özellikle satış sonrasında sunduğu teknik destek sayesinde birçok kişiyi müşteri edinmeyi başarmıştır. Alarko kombi servisi evinize kadar hiçbir şekilde sizleri uğraştırmadan gelerek kombinizde ki sorunu tespit edip, bu sorunun çözüm aşamasını sizlerle adım adım paylaşarak kombinizi eskisi gibi kullanmanızı sağlayan profesyonel kişiler tarafından oluşmaktadır. Ayrıca ülkemizde neredeyse her ilimizde Alarko firmasının teknik ekibi vardır.

Evinizde, iş yerinizde veya herhangi bir yerde Alarko kombi ile ilgili bir sorun yaşıyor ve acil olarak bu soruna çözüm arıyorsanız size en yakın Alarko kombi servisi ile iletişime geçerek sorun ve sorununuzun çözümüyle ilgili hızlı bir şekilde destek alabilir ve sorununuzu kısa süre içerisinde çözebilirsiniz.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

 

One Response to Alarko Kombi Servisi
  1. Malzeme bakımında kalitesini belli eden , uzman teknik servisiyle köklü firmalardan birisi olan Alarko yu herkes tavsiye ediyorum. Alarko kombi servisi müşteri memnuniyetini gerçekten çok önemsiyor. İletişime en hızlı şekilde cevap veriyorlar


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir