Isıtma ve soğutma teknolojilerinde ülkemizin sayılı firmalarından olan Airfel son yıllarda yaptığı çalışmalar neticesinde özellikle kombi servislerinde olan eksikliği kapatarak Airfel kombi servisi sayısını her ilimize en az bir adet düşecek seviyeye kadar çekmiştir. Airfel reklamlardan da duymaya alışık olduğunuz gibi kombi konusunda yıllardır yaptığı ARGE çalışmaları soncunda en iyi ürünleri çıkartmaya devam etmektedir.

Kombiler uzun yıllar kullanılan ve bir defa alındığında kolay kolay değiştirilmeyen araçlar olduğundan dolayı Airfel gibi kaliteli markalardan alındığında ileride herhangi bir sorun çıkmayacaktır. Airfel kombiler garantili olduğundan dolayı kombinizde bir sıkıntı olduğunda hiç düşünmeden Airfel kombi servisi ile irtibat kurmanızı öneriyoruz. Bu sayede evinize en yakın servis ekibi kombinizi tamir etmek için evinize gelecektir.

Airfel kombi servisi oldukça profesyonel ve işinin ehli kişilerden oluştuğundan dolayı işlerini hızlı ve etrafı kirletmeden halledeceklerdir. Ayrıca teknik servis elemanları daima müşteri memnuniyeti ilkesi dâhilinde hareket ettikleri için sizin isteklerinizi saygıyla dinleyecek ve sorduğunuz sorulara nazik bir dille yanıt vereceklerdir.

kombi-sevisi-telefon-numaralari

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir